PGKiM Krotoszyn

Komunikat dot. składu Rady Nadzorczej

Ocena 0/5

Pan Stanisław Minta przestał pełnić funkcję Członka Rady Nadzorczej w związku z wygaśnięciem mandatu. W dniu 28.06.2024 odbyło się Zgromadzenie Wspólników podczas którego został powołany nowy Członek Rady Nadzorczej - Pan Szymon Karbowiak.

Dziękujemy Panu Stanisławowi Mincie za dotychczasową pracę i zaangażowanie w działania naszej spółki, a Panu Szymonowi Karbowiakowi życzymy powodzenia w pełnieniu nowej funkcji. 

W Radzie Nadzorczej PGKiM zasiada 5 osób, w tym dwóch reprezentantów załogi. 
Nowy skład Rady Nadzorczej: 
- Andrzej Jerzak,
- Damian Pawlik,
- Łukasz Buczyński, 
- Michał Kurek,
- Szymon Karbowiak.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności