PGKiM Krotoszyn

Otwarcie SUW Raciborów!

Ocena 0/5

Z radością ogłaszamy zakończenie inwestycji pod nazwą „Przebudowa i rozbudowa Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Raciborów wraz z budową systemu magazynowania wody opadowej oraz budową kanalizacji sanitarnej w miejscowości Kobierno wraz z przebudową sieci wodociągowej”.

W piątek, 10 stycznia 2025 roku, miało miejsce uroczyste otwarcie nowej Stacji Uzdatniania Wody w Raciborowie! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego projektu!

Inwestycja została zrealizowana w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja typu: „Gospodarka wodno-ściekowa” mająca na celu poprawę gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Krotoszyn. Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania: „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i oszczędzanie energii”.


#SUWRACIBORÓW #MODERNIZACJASUWRACIBORÓW

Galeria zdjęć

IMG_5411 IMG_5423 IMG_5465 IMG_5496 IMG_5507 IMG_5549 IMG_5606 IMG_5653 IMG_5703 IMG_5331 IMG_5340 IMG_5383 IMG_5403 IMG_5408 IMG_5438
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności