PGKiM Krotoszyn

Przebudowa magistrali wodociągowej DN200mm PCW na odcinku od ul. Krotoszyńskiej w Gorzupi do torów kolejowych na trasie Gorzupia – Biadki

Ocena 0/5

Szanowni Państwo,

Prezes Zarządu Marian Janas i Członek Zarządu Sławomir Panfil Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Krotoszynie informują, iż od dnia 04.04.2022r. rozpoczną się prace związane z budową sieci wodociągowej – przebudowa magistrali wodociągowej na odcinku Gorzupia- Biadki.  
Budowę sieci wodociągowej wykonuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji:

 -Sieć wodociągowa – dla sieci magistralnej  z rur PEHD PE100, rura Ø225mm – 1 408,94 mb

Wykonywane roboty mogą spowodować utrudnienia w ruchu. Planowany termin zakończenia całej inwestycji budowy sieci wodociągowej wraz z przyłączami, przewidywany jest na koniec czerwca 2022r.
Za wszelkie utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 62-725-42-41.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualizacja:

21.04.2022 r. - Gorzupia przejście w rurze osłonowej Ø 250mm
14.04.2022 r.  - Planowany jest przewiert pod ulicą Krotoszyńską w Gorzupii rurociagu Ø225 mm w rurze osłonowej Ø250mm
11.04.2022 r. - Wykonano około 250 metrów wodociągu Ø225mm

Galeria zdjęć

signal-2022-04-21-150506_001 signal-2022-04-21-150506_002 signal-2022-04-04-162117_004 signal-2022-04-04-162117_006 signal-2022-04-09-055225_002 signal-2022-04-09-055225_008 Image-1 signal-2022-04-04-162117_009
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności